Jegyvásárlás

/design/kultkikoto_2024/components/decor_birds.svg

Program


A szecsuáni jólélek

A szecsuáni jólélek

Theater und Orchester Heidelberg és a Katona József Színház koprodukciója, mely 2017 őszétől Heidelbergben, 2018 áprilisában pedig a Budapesti Tavaszi Fesztivál keretei közt a Katonában látható.
 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2018. április 20. péntek, 19:00


Szereplők:

Mészáros Blanka, Mészáros Béla, Dankó István, Lisa Förster, Nicole Averkamp, Christina Rubruck, Benedict Fellmer, Olaf Weißenberg, Andreas Uhse, Marco Albrecht, Szandtner Anna, Katharina Quast, Dominik Lindhorst-Apfelthaler, Steffen Gangloff


Díszlettervező: Boros Lőrinc
Jelmeztervező: Tihanyi Ildi
Dramaturg: Veress Anna
Zeneszerző: Klaus von Heydenaber
Rendező: Bodó Viktor

Ajánlatunk


Anya, csak még egy mesét… anya, még éhes vagyok… anya, laknak emberek az űrben… de miért? Ismerős? Nem is olyan egyszerű ez az elalvás esténként, annyi kérdés és annyi izgalmas történet foglalkoztatja a gyerekeket, pont mikor már aludni kellene.

A Kultkikötő és az Összpróba Alapítvány előadása.

Ez az est, a két művész közös színházi élményeiről szól, ahol egymásra licitálva mondanak el jobbnál jobb storykat! Az egyes történetek végén „Az semmi! Hallgasd meg ezt!” -felkiáltással veszik át a szót egymástól. Nem lehetetlen, hogy az előadásukban rögtönzésekre is sor kerül, ilyenkor a közönség örömére egymást is ugratják.

Ajánló


Anya, csak még egy mesét… anya, még éhes vagyok… anya, laknak emberek az űrben… de miért? Ismerős? Nem is olyan…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!